ORTADOĞUDA CİNSELLİK

Toplum tarafından insanların duyguları küçük yaştan beri susturulması sonucu cinsellik hep ayıp olarak büyük bir tapu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oysa fizyolojik olarak her insanın normal bir ihtiyacıdır cinsellik.Nasıl yemek ,içmek,eğlenmek,dinlenmek ihtiyacı varsa insanoğlunun cinselliğe de ihtiyacı vardır. Zaten siz ne kadar kendinizi durdurmaya çalışsanız da hormonları normal çalışan her insanın tadacağı ve isteyeceği bir olgudur. Her şeyin bir ölçüsü olduğunu unutmamalıyız.
Evlilik dışı ilişkilerde cinselliği gidermeye çalışmak tamiri mümkün olmayan sorunları da beraberinde getirmektedir. Ölçüyü hiçbir zaman kaçırmamalıyız. Gerçek bir cinsellik nedir diye düşünürsek üç basamakta incelendiğini görürüz. 1-Fiziksel Basamak ; Cinsel dürtüleri yöneten organımız aslında beyindir. Kadın ve erkek uyarılmaya başladığında beyine giden sinyaller ve beyin tarafından cinsel organlara pompalanan kan kadını orgazma , erkekte de cinsel organına hızlı bir şekilde kan akışına neden olduğundan iki cinsin karşılıklı haza almasından dolayı bir enerji akımı oluşmaktadır. Yalnız ! Fizyolojik bir probleminiz varsa bu sizin cinsel yaşamınızı alt üst edecektir. Çünkü; fizyoloji problemler kan akımınızı engelleyecek ve sizi mutsuz edecektir. 2- Ruhsal Basamak : Eğer bir ilişki yaşanacaksa her iki tarafını da bunu ruhen hazır olması gerekmektedir. Cinsellik sadece cinsel organlarla ilgili değildir bilinenin aksine en önemli organ bu konuda beyindir. Kişiyi buna hazırlayanda beyindir. Eğer bir tarafta beyinde olumsuzluk düşünceler fazla ise yoğunsa cinsel birlikte tek taraf doyuma ulaşacak diğeri ruhsal olarak hazır olmadığı için hiçbir zevk alamayacaktır. Unutulmaması gereken önemli bir unsurda erkekler daha çabuk cinselliğe hazır olabilirken kadınlar duyguları daha yoğun yaşadıkları için ruhsal yönden tamamen beyinlerinin rahat olması gerekmekte. 3- Geçmişte Yaşanan Travmalar ; ülkemiz genelinde çoğunlukla sapkın insanlar tarafından çocuk yaşata cinsel tacize uğrayan kadın veya erkek çoğunlukla bayanlar bu travma sonucu hiçbir zaman cinsel isteklerini yoğun olarak yaşayamama da , cinsel ilişki onlar için zevkten öte korku dolu saatler olarak yaşanmakta. Ülkemizde b ir çok bayan bu duyguları yoğun yaşasa da tapularından dolayı sadece ilişki sırasında orgazm numarası yaparak kendini eşini kandırmaktadır. Buda ileride daha büyük cinsel soğuklukları beraberinde getirecek etmenlerin başındadır.
4- Korkular; Kızlarımız çocukluklarında beri ilk gece canının çok acıyacağı ve hatta kan gelmese korkularıyla büyütüp beyinlerine hep bu empoze edildiğinden karşı cinsle ilişki yaşarken konsantre olamama k. Erkeklerde başarısız olacağım korkusu. Penislerinin küçüklüğü konusunda kimseye anlatamadıkları korkuları beyini etkileyen Faktör olduğu için cinsellik için gerekli olan kan akışı beyin tarafından salgılanamamakta. Aslında cinsellik karşı iki cinsin dokunarak, vücut teması sonucu enerjilerinin birbirine karışması sonucu cinselliğin doruğuna çıkması iki tarafında orgazmın doruklarına çıkmasıdır. Karşıt enerjiyi vücutlarında hissetmeyen çiftler hep eksik cinsel bir yaşam sürdürmektedir. Cinsellik Sadece orgazma ulaşmak değildir. Ruhen ve bedenen rahatlamadır. Bunu sağlamanın ucunda her iki tarafında bu cinselliğe aynı anda yoğun istek duymasıyla olmaktadır 5- Duygusal Basamak ; Kadınların bu konuda tamamen duygusal yönden hazır olması gerekmektedir. Bu görevde erkeğe düşmekte . Eğer tiksinti ve korkular yok ise bir kadında konuşarak ve sevişerek o zemini hazırlamalıdır erkek. Kadın çünkü daha zor hazırlanır sevişmeye ve cinselliğe. Yani kadındaki bu cinselliği ortaya çıkarmak için erkeğin üstüne daha fazla görev düşmektedir.. Erkek kadınının hangi bölgelerinden haza aldığını iyi etüt etmeli ve onu hazırlamalıdır.Çünkü , erkekler yaratılışlarından dolayı çok çabuk uyarılmakta ve bir an önce sonuca ulaşmanın düşüncesinde oldukları için olmalı ki cinsellik bazen eşler arasında sorunların büyümesine ve bayanların bu işi sadece görevini yerine getiren insanlara çevirmektedir: 6- Oral seks her ne kadar erkeklerin mutlu olmasına ve doruklara çıkmasına neden olsa da kadınlar için tiksindirici bir dayatmadan ibarettir. Bütün pornografik yayınlar erkekler için hazırlanmıştır. Ve oral seks yapmaya eşlerini zorlayan kişiler farkında olmadan eşlerinin onurlarını da zedelemektedirler.
7- Anal Seks ; Toplumun çoğunlukla sapkın ilişki olduğu üzerinde durmasına neden olmakla beraber erkeklerin en çok ilişki kurmak için beyinlerine komut verdikleri bir yöntemdir. Oysa İstanbul travestileri hiçbir kadın bunu istememekte boşanmaya gitmektedir süreç. Buda erkeğin evlenmeden bir çok kişi ile istediği özgür sevişme cinsel ilişkiye özellikle Bakırköy travestileri ve Anadolu yakası travestileri girmesinden ve itiraz görmemesinden dolayı eşinden de istediği bir davranıştır. Oysa cinsellik karşılıklı olarak hazzın en doruğuna beraber çıkmak hazzın doruğuna çıkarken de karşılıklı olarak yaşanan heyecan ve sonucunda mutlukla yaşanan bir süreçtir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir