Resimli Mesajlar Sitesi – Gorselmesajlar.com

Paylaş
 

Bazen sosyal medya adreslerinden bazen de Whatsapp gibi uygulamalardan sevdiklerimize mesajlar atmak isteriz. Bu mesajlar bazen sadece sözlü bazen de resimli olabilmektedir. Bu mesajlar içerisinde nükte içeren komik mesajlar, hüzünlü mesajlar, sevgi mesajları, ayrılık mesajları, bayram mesajları, kandil mesajları da yer alabilmektedir. Her biri için sitemizde ayrı ayrı bir sistem oluşmaktadır. Bu ayrı mesajlar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. İnsanlar kandil günlerinde kandil mesajları, bayramlarda bayram mesajları, özel günlerde mesajlar kullanabilmektedir.

Örneğin sevgililer günü resimli mesajları kullanıcılar tarafından sevgililer günü olan 14 Şubat’ta tercih edilmektedir. Üç aylar içinde yer alan ve dinî açıdan büyük öneme sahip kandil geceleri içinde sitemizde kandil mesajları yer almaktadır. Resimli mesajlar insanlar sevdiklerine yazar ve kandil kutlamalarını yapmaktadır.

Ramazan ve Kurban bayramları için de sitemizde hazırlanmış resimli mesajlar bulunmaktadır. Resimli mesajlar insanlarda daha bir ilgi çekici durum oluşturmaktadır. Bu da onların vermek istediği mesajı etkili bir şekilde onlara iletmektedir. Resimli doğum günü mesajları diye arama yapan kullanıcılar da sitemizde yer alan mesajlara hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Bilindiği üzere doğum günleri dostumuzun, sevgilimizin, annemizin, babamızın, kardeşimizin olabilmektedir. Bunlar için ayrı ayrı başlık açılan sitemizden siz de en uygun resimli mesajları seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Resimli Doğum günü Mesajları

Doğum günler toplumumuzda da dünya genelinde de çok önem verilen bir gün olmaktadır. İnsanlar doğum günlerinde özel şeyler yaparak sevdiklerini mutlu etmek için uğraşmaktadır. Bunun için pastalar, içecekler alınır bir parti havası oluşturulur. Bu partilerde eğlenmek için insanlar özel süslemeler ve hazırlıklar yapmaktadır. Sevdiklerimize doğum günlerinde onların beğeneceğini düşündüğümüz ve uzun süredir istediğiniz bildiğimiz doğum günü hediyeleri alırız.

Görsel Mesajlar sevdiklerimize göndereceğimiz mesajlar olmaktadır. Bir kişinin uzaktan doğum gününü kutluyorsak bu mesajları tercih ederek onun hem doğum gününü kutlar hem de bir bakıma gönlünü almış oluruz. En güzel doğum günü mesajlarını resimli veya resimsiz olarak sitemizde bulmanız mümkün olmaktadır.

Resimli Kandil Mesajları

Kandiller genelde üç aylarda kutlanılan günlerdir. Bu günlerde insanlar oruç tutar, namaz kılar, ibadet ve dua eder. Kandillerin bir özelliği de insanların sevdiklerini arayarak hâl hatır sormalarını sağlamasıdır. İnsanlar büyüklerini ve küçüklerini arayarak birbirilerine mesajlar göndererek kandillerini kutlayabilmektedir. Resimli kandil mesajlarını kullanıp siz de sevdiklerinizin kandillerini sosyal medya üzerinden veya Whatsapp, Tumblr, Facebook Messenger gibi uygulamalardan kutlayabilirsiniz. Böylece bu mesajlar insanların gönlüne dokunarak onların mutlu olmasını sağlamaktadır. İnsanlar böylece dostluk köprülerini daha da sağlamlaştırmış olmaktadır.

Kandil gecelerinde kandil oluruz diyen bir toplumdan geldiğimiz için bu gecelerde yana yakıla dua etmemiz gerekmektedir. Dualarda ve sözlerde sevdiklerimizi de anarak onları unutmadığımızı ve onlar için de dua ettiğimizi göstermiş oluruz.

Resimli mesajlar arıyorsanız https://www.gorselmesajlar.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 36 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAMLAR